ÚJ TANKÖNYVEK 2020

Ssz. Rakt.sz. Tankönyv címe Szerző(k) neve

Bruttó térítéses ár Ft

(tanulói ár)

Bruttó teljes ár Ft (fogyasztói ár)

1. Á-089 A gazdasági állatok anatómiája és élettana Dr. Mentes Katalin 2.000 2.500
2. Á-246/I Méhész leszek I. Dr. Ludányi István, Dr. Csaba György 3.600 4.000
3. Á-246/II Méhész leszek II. Dr. Ludányi István, Dr. Baranyi Aranka 2.600 3.000
4. Á-247 Halászat, haltenyésztés Dr. Mézes Miklós, Dr. Bokor Zoltán, Csorbai Balázs, Dr. Ferincz Árpád, Dr. Staszny Ádám, Dr. Hegyi Árpád, Dr. Eszterbauer Edit, Dr. Urbányi Béla 3.800 4.200
5. É-403/I Laboratóriumi alapismeretek I. Komoriné Zorkóczy Aranka, Molnár Judit 1.700 2.200
6. É-403/II Laboratóriumi alapismeretek II. Komoriné Zorkóczy Aranka, Molnár Judit 1.300 1.800
7. É-405 Irányítástechnikai- és pneumatikai ismeretek Bakó Kálmán Sándor, Kirják István, Kurusa József 3.500 4.000
8. É-406 Kistermelői élelmiszer-előállítás Bereczkiné Kardeván Kinga, Kovács Gáborné 3.800 4.200
9. É-407/I Általános élelmiszeripari technológiák I. Bereczkiné Kardeván Kinga, Kovács Gáborné, Csatáriné Horváth Magdolna, Maráziné Király Ildikó, Tormáné Csizmadia Zsuzsanna,Virágné Széll Márta, Zakariásné Kiskó Bernadett 2.500 3.000
10. É-407/II Általános élelmiszeripari technológiák II. Bereczkiné Kardeván Kinga, Kovács Gáborné, Csatáriné Horváth Magdolna,  Maráziné Király Ildikó, Tormáné Csizmadia Zsuzsanna,Virágné Széll Márta, Zakariásné Kiskó Bernadett 2.300 2.800
11. É-711 Borkészítés gépei és berendezései Ember György 4.700 4.900
12. Éa-818 Fizikai kémia Horti Csilla, Jancsóné Németh Ibolya 2.500 3.000
13. E-671 Erdőhasználat II. Dr. Gerencsér Kinga, Samu László 1.800 2.300
14. E-672 Erdőműveléstan II. Andrési Pál, Andrésiné Dr. Ambrus Ildikó, Zsiros Attila 3.300 3.800
15. E-673 Erdészeti alapismeretek II. Andrésiné Dr. Ambrus Ildikó, Andrési Pál, Zsiros Attila 2.500 3.000
16. E-674 Erdőbecslés, erdőrendezés Malgay Viktor 2.000 2.500
17. E-675 Erdőhasználat II. - Faanyagmozgatás Andrésiné Dr. Ambrus Ildikó, Andrési Pál, Zsiros Attila 3.000 3.500
18. F-826/I Földmérés I. Dr. Rózsa Szabolcs, Dr. Tuchband Tamás 3.200 3.700
19. F-826/II Földmérés II. Dr. Rózsa Szabolcs, Dr. Tuchband Tamás 3.000 3.500
20. F-827 Ipari és mérnökgeodézia Font Erika Mária 2.200 2.700
21. F-828 Fotogrammetria és távérzékelés Dr. Barsi Árpád, Kelemen Gergő 4.200 4.500
22. F-829/I Térinformatika I. Dr. Márkus Béla 3.000 3.500
23. F-829/II Térinformatika II. Németh J. András, Szabó Krisztina, Tóth Róbert 2.800 3.300
24. F-830/I Geodéziai digitális műszaki rajz I. Cifer Attila Péter, Kelemen Gergő, Nagy Miklós 3.000 3.500
25. F-830/II Geodéziai digitális műszaki rajz II. Cifer Attila Péter, Kelemen Gergő, Nagy Miklós 2.800 3.300
26. G-736 Géprajz feladatlapok Ocskó Gyula, Ocskó Gábor 1.800 2.300
27. G-737 A mezőgazdasági gépüzemeltetés alapjai Dr. Bártfai Zoltán, Dr. Bense László, Kocsis István 2.500 3.000
28. G-738 Gépek üzemeltetése a mezőgazdaságban Dr. Bártfai Zoltán, Dr. Bense László, Kocsis István 2.500 3.000
29. V-168 Vadászati jog Bálint Gergely 2.200 2.600
30. K-580 Kerti munkák Farkas Péter 1.700 2.200
31. K-581 Díszfaiskolai termesztés Dr. Orlóci László 3.000 3.500
32. Kv-001/I Környezetvédelmi alapismeretek I. Fakla Ida, Gégény Gyuláné, Konrád Elvira 2.000 2.500
33. Kv-001/II Környezetvédelmi alapismeretek II. Fakla Ida, Konrád Elvira, Pataki Zsolt, Válentiné Báldos Éva 2.500 3.000
34. Kv-002/I Környezetvédelem I. Batta Krisztina, Ságiné Hende Adrienn 1.800 2.300
35. Kv-002/II Környezetvédelem II. Berkó Rózsa, Farkas György, Ságiné Hende Adrienn 2.000 2.500
36. Kv-003/I Környezetvédelmi ügyintézés I. Dr. Gyebrószky Szilvia, Sárközi László 1.500 2.000
37. Kv-003/II Környezetvédelmi ügyintézés II. Dr. Gyebrószky Szilvia, Sárközi László 1.800 2.300
38. Kv-007 Nukleáris technológiák környezetvédelme Nagy János Róbert, Molnár Szabolcs 4.400 4.800
39. Kv-008/I Természetvédelem, ökoturizmus I. Csomós Ágnes, Rakaczky István 2.800 3.300
40. Kv-008/II Természetvédelem, ökoturizmus II. Csomós Ágnes, Rakaczky István 2.900 3.400