Herman Ottó Intézet Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság

1223 Budapest, Park utca 2.
web: www.hermanottointezet.hu
e-mail: hermanottointezet@hoi.hu
telefon: +36-1-362-8100
fax: +36-1-362-8104

NÉV SZERVEZETI EGYSÉG BEOSZTÁS TELEFON E-MAIL
Dr. Béres András   ügyvezető +36 1 362 8100 beres.andras@hoi.hu
Vahalcsik Attila Ügyvezetői Titkárság titkárságvezető +36 1 362 8100 vahalcsik.attila@hoi.hu
Bősze Balázs Ügyvezetői Titkárság sajtófőnök +36 30 612 9844 bosze.balazs@hoi.hu
Dr. Kecskés Mónika Ügyvezetői Titkárság beszerzési és jogi referens +36 1 362 8100 kecskes.monika@hoi.hu
Koplányi Tímea Ügyvezető Titkárság ügyvezetői titkár +36 1 362 8100 / 176 koplanyi.timea@hoi.hu
Kristóff Tímea Ügyvezetői Titkárság rendezvényszervezési referens +36 1 362 8100 kristoff.timea@hoi.hu
Takács Tamás Ügyvezetői Titkárság kommunikációs referens +36 30 519 1207 takacs.tamas@hoi.hu
Álich Mónika HR HR vezető +36 1 362 8100 / 153 alich.monika@hoi.hu
Bezegh Barbara Nemzetközi Projektek Igazgatósága igazgató, projektmenedzser / HUNGAIRY +36 1 362 8100 bezegh.barbara@hoi.hu
Bene Viktória Nemzetközi Projektek Igazgatósága projektmenedzser / GRASSLAND-HU +36 1 362 8100 bene.viktoria@hoi.hu
Fehérvári Mihály Nemzetközi Projektek Igazgatósága Ökomenedzser Tudásközpont vezető / HUNGAIRY +36 1 362 8100 fehervari.mihaly@hoi.hu
Laukó-Doró Viktória Nemzetközi Projektek Igazgatósága kommunikációs szakértő +36 1 362 8100 doro.viktoria@hoi.hu
Dr. Szigeti Tamás Nemzetközi Projektek Igazgatósága projekt szakmai vezető / HUNGAIRY +36 1 362 8100 szigeti.tamas@hoi.hu
Prommer Mátyás Nemzetközi Projektek Igazgatósága projekt szakmai vezető / GRASSLAND-HU +36 1 362 8100 prommer.matyas@hoi.hu
Csiffáry Nóra Környezetvédelmi és Természetvédelmi Igazgatóság igazgató +36 1 362 8133 csiffary.nora@hoi.hu
Dr. Dobi Bálint Környezetértékelési Osztály igazgatóhelyettes, osztályvezető +36 1 362 8133 dobi.balint@hoi.hu
Berndt Mihály Környezetértékelési Osztály zajvédelmi szakreferens +36 1 362 8100 berndt.mihaly@hoi.hu
Nyári Eszter Környezetstratégiai Osztály osztályvezető +36 1 362 8133 nyari.eszter@hoi.hu
Dr. Farkas Anna Természetmegőrzési és Ökológiai Osztály osztályvezető +36 1 362 8100 / 160 farkas.anna@hoi.hu
Füredi Kornél Kiemelt Programok Igazgatósága ügyvezető helyettes, igazgató +36 1 362 8100 / 180 furedi.kornel@hoi.hu
Ivádiné Kismődi Emese Kiemelt Programok Igazgatósága igazgatóhelyettes +36 1 362 8114 kismodi.emese@hoi.hu
Karnis Péter Projektkoordinációs és Pályázatkezelési Osztály osztályvezető +36 1 362 8100 karnis.peter@hoi.hu
Bata Enikő Júlia Projektkoordinációs és Pályázatkezelési Osztály referens +36 1 362 8120 bata.eniko@hoi.hu
Hartdégen Szilvia Projektkoordinációs és Pályázatkezelési Osztály referens +36 1 362 8120 hartdegen.szilvia@hoi.hu
Hohl Hedvig Projektkoordinációs és Pályázatkezelési Osztály referens +36 1 362 8113 hohl.hedvig@hoi.hu
Kondákor Flórián Projektkoordinációs és Pályázatkezelési Osztály referens +36 1 362 8113 kondakor.florian@hoi.hu
Mikes Szimonetta Projektkoordinációs és Pályázatkezelési Osztály referens +36 1 362 8120 mikes.szimonetta@hoi.hu
Pintér-Pupp Helga Projektkoordinációs és Pályázatkezelési Osztály referens +36 1 362 8100 / 165 pupp.helga@hoi.hu
Tóthné Gruber Anikó Projektkoordinációs és Pályázatkezelési Osztály referens +36 1 362 8114 gruber.aniko@hoi.hu
Weidel Walter MNVH Állandó Titkárság osztályvezető, titkárságvezető +36 1 362 8100 weidel.walter@hoi.hu
Král Anikó MNVH Állandó Titkárság titkársági koordinátor +36 1 362 8100 kral.aniko@hoi.hu
Galambos Adorján MNVH Állandó Titkárság koordinátor (területi felelősök) +36 1 362 8100 galambos.adorjan@hoi.hu
Barta Géza Róbert Környezetbarát Termék és Európai Ökocímke Tanúsító Igazgatóság mb. igazgató +36 1 362 8139 barta.geza@hoi.hu
Dr. Bencsik Katalin Környezetbarát Termék és Európai Ökocímke Tanúsító Igazgatóság junior tanúsító +36 1 362 8139 bencsik.katalin@hoi.hu
Dr. Éri Vilma Környezetbarát Termék és Európai Ökocímke Tanúsító Igazgatóság vezető tanúsító +36 1 362 8139 eri.vilma@hoi.hu
László Krisztina Környezetbarát Termék és Európai Ökocímke Tanúsító Igazgatóság vezető tanúsító +36 1 362 8139 laszlo.krisztina@hoi.hu
Dr. Lugosi-Szabó Gergely Képzési Igazgatóság igazgató +36 1 362 8105 lugosi.szabo.gergely@hoi.hu
Tóth Gáborné Képzési Igazgatóság titkársági referens +36 1 362 8106 toth.gaborne@hoi.hu
Csiharné Jerola Zsuzsa Szakképzési Osztály igazgatóhelyettes, vezető szakreferens (élelmiszeripar) +36 1 362 8121 csiharne.jerola.zsuzsanna@hoi.hu
Dzsudzsák Szilvia Szakképzési Osztály vezető szakreferens (kertészet) +36 1 362 8118 dzsudzsak.szilvia@hoi.hu
Gyenge Adrienn  Brigitta Szakképzési Osztály vizsgaszervezési referens +36 1 362 8110 gyenge.adrienn@hoi.hu
Hamza Renáta Szakképzési Osztály szakreferens (környezetvédelem, földmérés - térképészet - térinformatika) +36 1 362 8135 hamza.renata@hoi.hu
Horváthné Révész Ágnes Szakképzési Osztály vezető szakreferens (ált. mezőgazdaság, állattenyésztés) +36 1 362 8107 horvathne.revesz.agnes@hoi.hu
Ungi Szilvia Szakképzési Osztály intézménykoordinációs szakreferens +36 1 362 8145 ungi.szilvia@hoi.hu
Bajner Ibolya Kiadói Osztály mb. osztályvezető +36 1 362 8131 bajner.ibolya@hoi.hu
Pintérné Balla Zsuzsa Kiadói Osztály készletnyilvántartó ügyintéző +36 1 362 8130 pinterne.balla.zsuzsanna@hoi.hu
Dr. Csapó László Attila Gazdasági Igazgatóság igazgató +36 1 362 8134 csapo.laszlo@hoi.hu
Nemes Erzsébet Pénzügyi és Számviteli Osztály igazgatóhelyettes, osztályvezető +36 1 362 8100 nemes.erzsebet@hoi.hu
Feketéné Dobesch Györgyi Kontrolling Osztály osztályvezető +36 1 362 8108 feketene.dobesch.gyorgyi@hoi.hu
Tóth István Informatikai és Üzemeltetési Igazgatóság igazgató +36 1 362 8117 toth.istvan@hoi.hu
Rédey Ágnes Iratkezelési Osztály osztályvezető +36 1 362 8100 redey.agnes@hoi.hu
Severa Lajos Üzemeltetési Osztály osztályvezető +36 1 362 8123 severa.lajos@hoi.hu